Služby

Velkoobchod


V oblasti velkoobchodu jsme pro Vás připraveni dodávat motorovou naftu na místo určení dle dohody. Ceny jsou kalkulovány každé úterý a po podpisu smlouvy zasílány sms nebo na e-mail.

Odběr na čipy

Pro zákazníky je možno dodat čipy které lze využívat nepřetržitě k odběru PHM na ČS Vlkov. Lze domluvit zvýhodněnou cenu a splatnost při dodržení dobré platební morálky.

Závoz stavba, zemědělské stroje atd.

Tato služba je určena pro firmy a organizace ,které mají potřebu zajistit dodávku na pracoviště nebo přímo do pracovních strojů.Také je možné do dané lokality zapůjčit nádrž na 1000l a průběžně doplňovat MN.Platby dle dohody možné i na splatnost.


Oblasti závozu
  • Vysoké Mýto
  • Choceň
  • Litomyšl
  • Svitavy
  • okolí do 30km od Litomyšle

Pronájem a zápůjčka nádrží

Při odběru nad 1000 MN měsíčně je možné zdarma proti kauci která bude při ukončení odběru PHM vrácena zapůjčit nádrž ,která splňuje normy na uskladnění PHM v podlimitním stavu. Dle dohody a objednávky je Vám tato nádrž doplňována dle potřeby.Varianty jsou plast IBC a plech do rušnějších provozů.


Velkoobchod

V oblasti velkoobchodu jsme pro Vás připraveni dodávat motorovou naftu na místo určení dle dohody. Ceny jsou kalkulovány každé úterý a po podpisu smlouvy zasílány sms nebo na e-mail.Každý zákazník dostane své přístupové heslo, kde v sekci ceny velkoobchod uvidí aktuální cenu včetně závozu na místo určení.

Máte zájem o nějakou naši službu?
Neváhejte nás kontaktovat!